Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
turystyka prawie jak transport :P
#1
Nie wiem czy dobrze trafiłem z wątkiem ale co tam. Pilnie poszukuję usług w ramach czegoś, co można generalnie nazwać jako magazyny samoobsługowe. Mam wyspecjalizowaną firmę, ale dalej sam nie podołam zamówieniom. Z tego powodu poszukuję przedsiębiorstwa z zapleczem magazynowym. Liczę że ktoś z forumowiczów może mi pomóc?
"W szczęściu każdy dopomoże ale w złym razie tylko ty sam boże"
Odpowiedz
#2
Do niedawna wszelkie firmy produkcyjne musiały utrzymywać własne przestrzenie magazynowe. Tak samo firmy działające w handlu, logistycznej oraz dużo innych. Wiązało się to z wieloma komplikacjami, takimi jak: utrudniony transport jeżeli przestrzenie magazynowe nie znajdowały się na terenie firmy, konieczność płacenia wysokiego czynszu, zbyt mało miejsca na magazynowanie i dużo więcej. Na szczęście, wzorem Zachodu, tworzone są w Polsce nowoczesne przestrzenie na magazynowanie, jakie bardzo upraszczają życie przedsiębiorców.
"Biada skórze na której się pisać uczą"
Odpowiedz
#3
Próbowałeś pod kątem hasła magazyny Kraków? Warto spróbować. Czemu? Innowacyjne magazynowanie to nowinka w naszym kraju, przynajmniej w zbiorowej świadomości – kilka takiego typu magazynów już w Polsce funkcjonuje, ale dotychczas niewielu ludzi miało o nich pojecie. Te przestrzenie na magazynowanie to idealna odpowiedź na nowe zapotrzebowanie polskich firm. Dzięki magazynom mają one dostęp do komfortowej przestrzeni magazynowej, z której mogą one korzystać niemalże bez jakichkolwiek przeszkód przez całą dobę.
Odpowiedz
#4
Magazyny samoobsługowe są bardzo cenione zwłaszcza w USA – znajdują się generalnie w każdej miejscowości. Jednak jest z nimiinaczej niż w Polsce: zazwyczaj korzystają z nich osoby prywatne, a nie firmy. Mieszkańcy USA traktują je tak, jak my strychy: chowają tam np. rowery, meble i tak dalej: niezwykle często przenoszą się oni za pracą i nie zawsze biorą wszystko ze sobą. Niezwykle serdecznie popieram tę opcję! Co cechuje magazyny, jakie znajdują się w ofercie wielu firm z terenu całego kraju? Po pierwsze wygoda : umieszczone są one z daleka od centrów miast, co znacznie ułatwia dojazd. Następnie: oszczędność pieniędzy: wynajmuje się je na dany okres i tylko za ten czas uiszcza opłatę. I jeszcze: takie przestrzenie do magazynowania do idealna infrastruktura, co docenią wszyscy.
"Dopiero wierzymy kiedy cierpimy"
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości