Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak zorganizować samochody dla pracowników
#1
Zarządzam działem przedsiębiorstwa o specjalności logistycznej. Moim celem jest zapewnienie wszystkim zatrudnionym właściwy samochód. Generalnie wszyscy sporo jeżdżą, więc pojazdy muszą być nienagannej jakości. Poza tym umowa leasingu także musi spełniać wyśrubowane wymagania. Proponujecie coś? Dotychczasowa firma zaliczyła wpadkę, nie mogę dużo pisać, ale zerwaliśmy współpracę. Liczę na waszą wsparcie.
"Dopiero wierzymy kiedy cierpimy"
Odpowiedz
#2
A może wypróbuj leasing pojazdu?Pojazdy fabrycznie nowe a także używane, kredyty które umożliwiają kupno czterech kółek, ubezpieczanie auta, opcja wynajęcia oraz wzięcia w leasing pojazdu, profesjonalna opieka serwisu mechanicznego oraz serwisu blacharskiego, jazda próbna, części wymienne i akcesoria motoryzacyjne, świadczenie usług firmom i przedsiębiorstwom a także wiele promocji – możesz zdobyć to wszystko, jeżeli tylko skorzystasz z oferty, jaką przygotowało przedsiębiorstwo Alphabet.  Alphabet to lider w branży motoryzacyjnej, zapewniający szereg rozwiązań dla wszystkich właścicieli samochodu oraz osób, które dopiero myślą o zakupie samochodu.
"Strzeż się babskiego przodka a końskiego zadka"
Odpowiedz
#3
Ja za to polecam leasing operacyjny. Pełny leasing operacyjny to oferta dla przedsiębiorstw, dla których ważna jest długoterminowe przewidywanie opłat jakie wiążą się z flotą samochodów jak również używają samochodu firmowego jako narzędzia pracy. Pełny leasing operacyjny całościowe rozwiązanie, w ramach którego firma pomoże Klientowi w wybraniu najbardziej odpowiedniej marki aut, sfinansuje ich zakup uwzględniwszy wcześniej największe z dostępnych upustów, jak również przejmie na siebie obowiązki jakie związane są z administrowaniem flotą.
"Kto ma złe oczy ten się słońca strzeże"
Odpowiedz
#4
Zapewnienie firmie samochodów to odpowiedzialne zadanie, serio. Sprawdź, czy w ramach wybranej opcji jest również opcja wykupienia pojazdów przez Klienta lub zatrudnione przez niego osoby. Takie rozwiązanie umożliwia przełożenie obowiązków oraz ryzyka związanego z posiadaniem floty na leasingodawcę a również zminimalizować oraz ułatwić działania związane z koniecznością dysponowania nawet liczną flotą pojazdów.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości